Öğrenecekleriniz;

✓ Dijital fotoğrafçılığın temelleri,
✓ Enstantane, pozlama ayarları, objektifler,
beyaz ayarı, fotoğraf makineleri,
✓ Baştan Sona Adobe Photoshop program eğitimi
✓ Adobe Photoshop programında fotoğraf düzenlemeleri
✓ Camera Raw ile çalışmanın püf noktaları uygulamalı
✓ Adobe Lightroom ile Dijital fotoğrafçılığa uygun arşivleme teknikleri

Video

Dijital Fotoğrafçılığın
Karanlık Odası olan
Photoshop Programını
izle ve öğren.

Malzeme ve Gereksinimler
Wacom Grafik Tablet veya iPad (isteğe bağlı) Bilgisayar Adobe Illustrator, Photoshop, programları

Açıklama Tüm sanat ve tasarım dallarının başında gözü eğitmeni gerekir, Dijital fotoğrafçılık da görsel açıdan diğer sanat ve tasarım dallarına yeteneklerini geliştirmek isteyenlere özeldir
Bu eğitimle sıfırdan başlayarak kara kaleme düz çizgiyle keyifli bir giriş yaparak başladığımız eğitimin sonunda hayal ettiklerinizi çizebilir, fade edebilir olacaksınız. Bu kurs kimler için uygun: Dijital Sanata meraklı 10 yaş ve üzeri herkes eğitime katılabilir. Hayal gücüne ihtiyaç duyan görsel sanatlar ve tasarım alanlarındaki yeteneklerin. geliştirmek isteyenler katılabilir. Eğitime kara kalem çizim ve grafik tasarım tarihi ile başlayıp Gestalt ve afiş tasarımına kadar geniş bir içeriği kapsayan teorik eğitimler. Ardından Adobe program eğitimleri ve sektörel grafik tasarım uygulamaları ile grafik tasarımı amatörden profesyonele öğrenebilirsin. Dijital Fotoğrafçılık eğitim seti ile dijital fotoğrafçılığın karanlık odası olarak bilinen Adobe Photoshop programını baştan sona öğren.

Baştan – Sona Adobe Photoshop video eğitiminde çalışırken en çok kullanılan araç ve içerikler hakkında detaylı bilgiler verdik. Bu eğitim ile birlikte arayüzü kullanmayı, menüleri, araçları, panelleri ve kısayolları öğreneceksin. Eğitim içinde kullanılan dosyaları indirerek eğitmenle birlikte uygulamaları yapabilirsin.
Watch Intro Video

Örnek Ders

Araçlarla Çalışmak - Örnek Video

Örnek Ders

Müfredat

  1. Ödevlerimi Nasıl Göndereceğim?

  1. Fotoğrafa başlamahikayem

  2. Dijital Fotoğrafçılık Kitabı

  1. Fotoğraf Makineleri

  1. Objektifler

  1. Diyafram

  1. Enstantane

About this course

 • Önizleme
 • 160 ders
 • 14 saat video içeriği

Tüm Ders Videoları
Eğitim Dökümanları
Ödevler
Sertifika

 • Kayıt olacağınız kurs içinde yayınlanmış olan ve abonelik süreniz içinde yüklenecek yeni eğitimlere erişiminiz olur. Abonelik süreciniz boyunca videoları dilediğiniz tekrarda izleyebilirsiniz.

 • Video eğitimler içinde kullanılan örnek dosyalar ve derse yardımcı indirilebilir belgeler gibi dijital içerikleri temsil eder.

 • Kurslar bir çok bölümden, her bölüm ise video dersler, eğitim dökümanları, testler ve ödevlerden oluşur. Bölüm/Video bazlı ödevlerinizin yükleyerek eğitmenlerin değerlendirme notları ile eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Kurs içeriğini %100 olarak tamamlamış, ödevlerinden onay almış öğrenciler sertifika almaya hak kazanır. Sertifika dijital ortamda teslim edilir.

DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK KİTABI

Yazar Özge MARDİ

Videmy.com DİJİTAL FOTORĞAFÇILIK Sertifikalı eğitime üye olun DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK kitabı E-book olarak HEDİYE
Liquid error: internal

Dijital Fotoğrafçılık Eğitimi 1 Aylık Üyelik

30 gün boyunca Dijital Fotoğrafçılık eğitiminin tamamını izle, öğren ve uygula! Dilediğin ay kadar yenile...

Sertifikalı Sınırsız Üyelik

Ömür Boyu Sınırsız Erişimle eklenen eğitimlerle birlikte tüm eğitimi İzle, öğren ve uygula. Istanbul Gedik Üniversitesi Sertifikası ile mezun ol.

🌟 Üyelik Ücretini Havale veya EFT olarak ödeyin

Üyelik süreci, Bankadan Havale ve EFT ile ödeyebilirsin. Ödeme ve daha fazla sorularınız için 0541 857 81 37'den bizimle iletişime geçebilir veya ödeme merkezini inceleyebilirsin.