WEBİNAR NO.01

Adobe Programlarında İş Akışı

Bu webinarda Videmy.com eğitmeni Özge Mardi'nin hazırladığı ve sunduğu Adobe Programlarında İş Akış / Workflow nasıl yapılır? İzle ve Öğren.

WEBİNAR NO.02

Bu webinarda Videmy.com eğitmeni Merve Coşkan'ın hazırladığı ve sunduğu Vektör illüstrasyon tasarımı nasıl yapılır? Photoshop ile Reklam Afiş Uygulaması konularında İzle, öğren ve uygula!

WEBİNAR NO.04

Ambalaj Bıçak Çizimi

Bu webinarda Videmy.com eğitmeni Özge Mardi'nin hazırladığı ve sunduğu Adobe Illustrator Programında ambalaj bıçak çizimi nasıl yapılır? İçeriğini İzle, öğren ve uygula!

WEBİNAR NO.09

Bu webinarda Videmy.com eğitmeni Özge Mardi'nin hazırladığı ve sunduğu Picasso'nun Günümüz Grafik Tasarımına Etkisini İzle,.

WEBİNAR NO.14

Reklama Yönelik Fotomanipülasyon

Bu webinarda Videmy.com eğitmeni Özge Mardi'nin hazırladığı ve sunduğu Photoshop Programında uygulamalı olarak Reklama yönelik Fotomanipülasyon nasıl yapılır? İçeriğini İzle, öğren ve uygula!

WEBİNAR NO.08

Sosyal Medya Tasarımına Yönelik İçerik Tasarımı

Bu webinarda Videmy.com eğitmeni Özge Mardi'nin hazırladığı ve sunduğu Photoshop Programında uygulamalı olarak Sosyal Medya Tasarımına Yönelik İçerik Tasarımı nasıl yapılır? İçeriğini İzle, öğren ve uygula!

Image & text (with CTA)

Use this area to describe the image or provide supporting information.

WEBİNAR NO.03

Use this area to describe the image or provide supporting information.