Özge Mardi

Videmy.com. / Kurucu ve Eğitmen

İzmir’de doğdu. Grafik Tasarım, Fotoğraf ve İllüstrasyon sanatıyla tanışması, lise yıllarında oldu. Tasarım, fotoğraf, tipografi ve illüstrasyon yeteneğini bu yıllarda pekiştirdi. D.E.U. Güzel San. Eğitimi Böl. Resim Öğr. A.B.D. Grafik Tasarım Bölümü yetenek sınavlarını kazanarak ünversite eğitimine devam etti. 2006’da aynı üniversitede Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. “Çocuk Kitapları Resimlemede Karakter Yaratma” tez araştırması bulunmaktadır. Yüksek Lisans eğitimiyle birlikte, reklam ajanslarının tasarım departmanlarında grafik tasarımcı, yayınevlerinde görsel tasarımcı ve illüstratör olarak çalıştı. 2006 TRT Bilişim Rüzgarı Programı’nın Düzenlediği Türkiye’nin ilk on-line Logo Tasarım Yarışmasında 1.’lik ödülü aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesinde Öğretim görevlisi ünvanıyla grafik tasarım, animasyon, arayüz tasarımı, dijital fotoğraf, tipografi vb. eğitimleri yönetti. Kodlab yayınlarından yayınlanan Photoshop, Grafik Tasarım Rehberi, Dijital Fotoğrafçılık olarak 3 kitap yazmıştır. Wacom grafik tablet ve Superpeer.com Türkiye marka elçisidir. Videmy.com online dijital sanat ve tasarım eğitimi platformu Kurucusu. ve Eğitmendir.

Özge Mardi

Grafik Tasarım ve İllüstrasyon

Hasan Keskintaş

Videmy.com / 2D ve 3D, Game Art Bölümü Eğitmeni

Sakarya Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı 2018 mezunu. Görsel iletişim tasarımının, fotoğraf, grafik, film, reklam alanlarını denedikten sonra 3D modelleme, oyun ve animasyon alanlarında uzmanlaşmıştır. 2017'de Blender programı ile tanışmasıyla birlikte iş sürecini kolaylaştıran ve muhteşem sonuçlar alabilen programla herkesin çalışması gerektiğini düşünerek eğitmenlik yapmaya başlamıştır. Blender oyun sektörü için de standard haline gelmiş bir yazılımdır. 2019 yılından beri Sakarya Üniversitesi olmak üzere pek çok kurum ve kuruluşta üç boyutlu modelleme sınıf dersleri ve özel dersler vermiştir. Pek çok oyun stüdyosunda freelance çalışmış, kendisi de oyun şirketi kurmuş, kapatmış ve sektöre öğrenci yetiştirmeye devam etmektedir.

Hasan Keskintaş

3D Game Artist

Hatice Çakır

Videmy.com / Görsel Sanatlar Eğitmeni

"1993 Tokat doğumlu, İzmir/ Bornova da yaşıyor. 2007 yılında İZMİR Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ni kazandı. 2012 yılında AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Resim-iş Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2015 öğrenim döneminde Sanat Şenliği Etkinliği 'nde ''Sanatı Fark Et!'' adı altında düzenlenen programda sergisini açmıştır. Aynı yıl, 2.Mehmet Nuri Göçen Resim yarışması'nda 1.lik ödülü almış ve aynı zamanda 2. Mehmet Nuri Göçen Çalıştayı'nda asistan olarak görev almıştır. 2016 yılında AYDIN Adnan Menderes Üniversitesi Resim-iş 2017 Öğretmenliği bölümünden mezundur. 2018 den beri Videmy.com Eğitmenidir.

Hatice Çakır

Ahmet Şergi

Videmy.com / İllüstrasyon ve Animasyon Bölümü Eğitmeni

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencisidir. Animasyon ve karakter tasarımı, game art konularında uzmandır. Buna ek olarak Manga ve Çizgi roman konusunda kendini geliştirmiştir. 2022 den beri Videmy.com eğitmenidir.

Ahmet Şergi

Merve Civa

Videmy.com / Grafk Tasarım Eğitmeni

Merve Civa

Grafk Tasarım Eğitmeni

Ümran Kayan

Videmy.com / Moda Üretim Teknikleri Eğitmeni