Videmy.com

Hakkında

Videmy.com (Video Akademi ) Dijital sanat ve tasarım uzaktan / online eğitimlerimleriyle 10 yılı aşkın süredir geleceğin kreatiflerini yetiştirmeye devam ediyor.
Kurucusu Özge Mardi ve profesyonel tasarımcı, eğitmenlerden oluşan videmy.com ekibi her geçen gün büyümeye devam ediyor.
Merkezi Amerika'da olan Videmy.com eğitim platformu ekibi ve eğitmenleri dünyanın pek çok farklı ülkesinden eğitim, içerik, hizmet üreterek sizlere 7/24 destek vermeye devam ediyor.
Canlı Chat ile Videmy.com'a her zaman ulaşabilir. Sorularınızı iletebilirsiniz.

Online / Uzaktan eğitimle Dijital sanat ve tasarım eğitimi olur mu?

Online eğitim yani uzaktan eğitimle , dijital tasarım eğitimi almak aslında sanılanın aksine yani geleneksel yöntemine göre oldukça etkili bir yöntemdir.
Eğitimi tekrar tekrar izleme yöntemi ile öğrenilenler çok daha hızlı bir şekilde pekiştirilir.
videmy.com üzerinden online canlı eğitimler ve video eğitim şekilinde 2 farklı eğitim yöntemi uygulanır.
Online video eğitimler istenilen gün ve saatte, telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden izlenerek, uygulanabilir.
Canlı eğitimler ise zoom üzerinden uygulamalıdır. Kayıt edilen canlı eğitimler üzerinden izlenerek öğrenilenler tekrar edilebilir.

Eğitim platformu içeriği nedir?

Videmy Online eğitimleri, dijital sanatçı ve tasarımcı adaylarına esnek ve özelleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunuyor.
Görsel alanda yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin katıldığı canlı ve video eğitimlerle kara kalemden başlayarak, dijital illüstrasyona, Nft Eser üretimine, 3d tasarım ve animasyona kadar pek çok dijital araç olan programlarla birlikte wacom grafik tabletlerle çizim ve tasarım uygulamaları içerir.

Videmy.com ile Dijital tasarım, illüstrasyon, animasyon vb alanlarda yeteneklerinizi geliştirmek için katıldığınız eğitimler size neler sunar?

Esneklik sunar; Online video eğitimlerle, kendi yaşam planınıza göre eğitim saatlerini planlama ve tamamlama imkanı verir.
Bu da kendi hızınızda ve zamanınızın uygunluğuna göre eğitim almanızı sağlar.
Özelleştirilmiş Öğrenme: dijital sanat ve tasarım alanında yeteneklerinizi geliştirmek bazen öğrenme tarzınıza göre temelden veya orta seviyeden başlamanız gerekebilir.
Videmy eğitimlerinde seviyenize göre belirlenmiş eğitimler bulunur.
kurslar

Eğitimlerini tamamla Videmy.com Sertifikası almaya hak kazan.

Videmy gibi online eğitim platformlarından sertifika alarak mezun olmak, mesleki kariyerinize birçok katkı sağlar.
Videmy.com kurucusu Özge Mardi tarafından size özel refere edilmiş olan sertifika ile iş başvurularınızda bir adım öne geçersiniz.
İşverenler, çalışanların kendilerini geliştirmelerine ve yeni beceriler kazanmalarına değer verirler. Bu nedenle, Videmy.com online sertifikası ile işverenlerin dikkatini çekmek ve iş başvurularınızda öne çıkmak için harika bir yoldur.
Dijital sertifika ile yeteneklerinizi geliştirirken, CVnize ekleyebileceğiniz + bir belgeniz olur.

Tekrar tekrar izle, öğren, uygula!

Videmy.com Online canlı eğitimleri daha sonra video eğitim olarak izleyebilir. Video eğitimleri de yine tekrar tekrar izleyerek uygulamaları pekiştirerek projeleri tamamlayarak hızla ilerleyebilirisin.
Uzaktan Erişim: Online video veya canlı farketmez videmy eğitimleri, dünyanın neresinde olursanız olun yeteneklerinizi geliştirmeniz dijital sanat ve tsarım dünyeasını yakından takip etmeniz için fırsat sunar.

Videmy.com ekibine nasıl ulaşabilirim?

Videmy ekibine 7/24 canlı chat ile web sitesinin sağ bölümünden ulaşabilirsin.
[email protected] eposta adresinden gönderi ile ulaşabilirsin.
+90 54185081 nolu telden Whatsup üzerinden ulaşabilirsiniz.

Videmy Eğitmenleri Hakkında

Profesyonel tasarımcı ve eğitmenlerden eğitim alma imkanı; Videmy.com eğitim platformu eğitmenleri markanın kendi bünyesinde bizzat çalışan tasarımcı ve eğitmenlerdir.
Profesyonellerden eğitim almak usta ve çırak ilişkisini ile eğitim almak isteyen tasarımcı adaylarıyla eğitimlerimizi sürdürmeye devam etmektedirler.
Videmy eğitmenlerinden yorum ve onay alarak ilerleyen derslerde çizim ve tasarımlarını eğitim platformuna yükledikten sonra eposta ile size yorum ve görüşlerini paylaşımları böylece etkileşimli öğrenme gerçekleşir