Temelden İleri Seviyeye Grafik Tasarım Kursu

Alttaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak ödeme sayfasından ödemenizi yapın. Ödeme sürecinde kullandığınız e-posta adresinize abonelik bilgileriniz gönderilecektir.

Temelden İleri Seviyeye Moda Stilistlik Kursu

Alttaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak ödeme sayfasından ödemenizi yapın. Ödeme sürecinde kullandığınız e-posta adresinize abonelik bilgileriniz gönderilecektir.

Temel Kara Kalem Çizim Kursu

Temel seviye kara kalem kursu ile kara kalem ton çubuğu, geometrik şekiller ve çizgi çalışmalarından başlayarak çizimin püf noktalarını öğrenebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Abonelik süresi ne kadardır?

  Aboneliğinizin onaylandığı tarih itibariyle 1 yıl (365 gün) sürer.

 • Aboneliğime dahil olan dersler hangileridir?

  Grafik Tasarım ve Moda Tasarım olmak üzere iki farklı kursumuz bulunmaktadır. Temelde sadece birine kayıt olursunuz. Ancak diğer kursa da kayıt olmak isterseniz ikinci kurs indirimi için bizimle iletişime geçin. ;-)

 • Kursları nasıl ve hangi sırayla izleyeceğim?

  Her bir kurs için izlenmesi gereken sıralamaya göre bir çok bölüm eklenmiştir. İlk videoyu ile izlemeye başlayabilirsiniz.

 • Ödev ve testler nelerdir?

  Her bölüm sonunda ödev ve/veya en az 5 soruluk testi geçmenizi bekliyoruz. Çoğunlukla ödevler, uygulama ve araştırma konuları içerir. Testler ise ilgili bölüme ait sorulardır. Amacımız kaliteli bir eğitim süreci sunmaktır.

 • Eğitmenler ile nasıl görüşebilirim?

  Abone olduktan sonra her ay 1 ders saati boyunca (sonraki aylara devretmez) eğitmenle birebir online/canlı ders yapabilirsiniz. Bu süre içinde ödevlerinizi gösterebilir, varsa sorularınızı sorabilir, sürece veya yaptığınız işler konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

 • Aylık etkinlikler nelerdir?

  Her ay bir eğitmenimiz ile 45 dakikalık canlı etkinlikler düzenliyoruz. Sizden gelen sorular, kurslardaki yenilikler hakkında görüşüyor, bir birimizi daha yakından tanıyoruz.

 • Topluluk Nedir?

  Topluluk sayfalarımız bir forum yapısındadır. Tüm öğrencilerin ortak alanıdır. Soru-cevaplar, içerik paylaşımları ve eğitmenlerden gelen geri bildirimler ile aramızı sıcak tutuyoruz. ;-)

 • Başlangıç Kiti nedir?

  Aboneliğinizin başlaması ile size küçük bir hediyemiz oluyor. Başlangıç kiti içinde; defter, kalem, renkli kalemler, Fashionably Defter (Moda Tasarımı için), Grafik Tasarım Kitabı (Grafik Tasarımı için) bulunur. Aboneliğinizin 7 gününde kargo marifeti ile gönderilir.

 • Ödemeleri nasıl yapabilirim?

  Altta paylaşılan linkler aracılığı ile açılan Kredi Kartı ile ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Kredi Kartı ödemelerinde 12 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Bizimle 0541 857 8137 numaramız ile (Telefon + WhatsApp) iletişime geçerek Havale/EFT bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.