Grafik Tasarım Rehberi

60₺

Kitapta; Adobe Illustrator CC, Adobe Photoshop CC ve Adobe Indesign CC programlarının kısayollarını, üst menü ve komutlarını, araç ve panellere ait ipuçlarını ve grafik tasarım ürünlerinin uygulamalarını bulacaksınız. Vektör illüstrasyon çizimi, kurumsal tasarım aşamaları, tasarımın baskıya hazırlanması, baskı yöntemleri, baskı teknolojilerinde kullanılan cilt ve kâğıt çeşitleri gibi teknik terimleri ve kullanımlarını kitabın yanı sıra eğitim videoları ile de takip edebileceksiniz.

Photoshop CS6 & CC Renkli Özel Baskı

50₺

Fotoğraf sanatı ve tasarımcı bakış açısıyla Photoshop’u inceleyen bu eşsiz eser, Masaüstü yayıncılık, web ve fotoğraf alanlarında Adobe Photoshop’un kullanımına yönelik püf noktaları ve uygulama örneklerini içerir.

Fashionably Portfolio Female A3

120₺

Fashionably portfolio female A3 moda defteri ile kadın giyimine yönelik tasarımlarınızı çizerek sunabilirsiniz. 40 sayfa tel spiral ciltli, ten rengi baskılı özgün kadın figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz.

Fashionably Portfolio Female A4

82₺

Fashionably portfolio female A4 moda defteri ile kadın giyimine yönelik tasarımlarınızı çizerek sunabilirsiniz. 40 sayfa tel spiral ciltli, ten rengi baskılı özgün kadın figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz.

Fashionably Portfolio Technical A3

120₺

Modelistler tarafından özel olarak tasarlanan Fashionably Technical; A3 Boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli , her sayfa Pafta olarak düşünülmüş yatay formatta, ön-arka ten rengi baskılı teknik figür ve ön-arka moda figürü bulunmaktadır. Teknik çizimini ve moda tasarımını aynı sayfada moda figürü üzerinde artistik olarak da gösterin.

Fashionably Portfolio Bride A4

82₺

Fashionably Portofolio Bride Moda Defteri, Gelinlik ve Abiye giyimine yönelik tasarımlarınız için özel olarak hazırlandı! A4 boyutunda 30 sayfa tel spiral ciltli, özel 160 gr. Kraft kağıda ten rengi baskılı özgün kadın figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz. Özel Kraft kağıda baskılı figürler üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile çalışabilirsiniz.

Fashionably Portfolio Pattern A3

120₺

Moda tasarımcıları ve desinatörler tarafından özel olarak tasarlanan Fashionably Pattern 40 sayfa A3 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli yatay olarak desen tasarım paftası olarak hazırlanmıştır. Pafta üzerinde 4 adet ten rengi baskılı 10x10 cm milimetrik kareden oluşan desen tasarım alanı ve özgün ön-arka moda figürü yer alır.

Fashionably Portfolio Male A4

82₺

Moda tasarımcılar tarafından tasarlanan Fashionably Male A4 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli ten rengi baskılı özgün erkek figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz.

Fashionably Portfolio Kids A4

82₺

Moda tasarımcılar tarafından tasarlanan Fashionably Kids A4 tel spiral ciltli 40 sayfa defterde ten rengi baskılı özgün çocuk figürleri yer alır. Farklı duruşlardaki çocuk figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz.

Fashionably Portfolio Male A3

120₺

Moda tasarımcılar tarafından tasarlanan Fashionably Male A3 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli ten rengi baskılı özgün erkek figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz.

Fashionably Portfolio A3 3'lü Set

310₺

Female/Pattern/Technical A3 boy defterlerden oluşur.

Fashionably Porfolio 2'li A3 Set

215₺

Fashionably Portfolio Female A3 ve Male A3

Fashionably Portfolio A4 Set

215₺

Fashionably Portfolio Female/Male/Kids A4