Videmy.com Yardım Merkezi

 • Videmy.com tasarım eğitimlerine nasıl üye olurum?

  İlgilendiğiniz kursun seçtiğiniz abonelik paketi altındaki ŞİMDİ BAŞLA butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfaya ad/soyad ve eposta adresi, telefon gibi bilgilerinizi yazarak ödeme yapın ve aboneliğinizi hemen başlatın.

 • Videmy.com tasarım eğitimleri ücretli mi?

  Yeteneklerini geliştireceğin videmy.com tasarım eğitimlerine aylık ve yıllık abonelik paketleri bulunmaktadır. Aylık abonelikte ödeme her ay yenilenir. Yıllık ödeme planında ise aboneliğiniz tek seferlik ödeme ile 1 yıl boyunca devam eder.

 • Videmy.com ödemeyi nasıl yapabilirm?

  Videmy.com’a kredi kartı ile üye olabilirsiniz.

 • Eğitimleri nasıl izleyeceğim?

 • Videmy.com a üyeyim ancak giriş yapamıyorum?

  Şifremi unuttum seçeneğiyle tekrar şifre oluşturarak giriş yapın.

 • Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

  Üyelik iptal işlemi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.


  1-Profilim menüsünde Hesabım başlığına tıklayın.
  2- Açılan sayfada sol sütunda Faturalandırma başlığına tıklayın.
  3- Açılan pencerede Abonelikler bölümünde satın aldığınız kursları görüntüleyeceksiniz. İlgili kursun İptal butonuna tıklayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.


  İptal işlemi gerçekleştirildiğinde abonelik ödemesi bir sonraki ay yenilenmeyecektir. İptal işlemi gerçekleştirildikten sonra satın alınmış olan son abonelik süresi bitene kadar dersler izlenmeye devam edilebilir.

 • Eğitimleri ne kadar sürede izlemem ve tamamlamam gerekir?

  Videmy.com eğitimleri video eğitim olarak izlenir. Aylık abonelik paketine sahipseniz videoları aylık üyeliğiniz boyunca izleyebilirsiniz. Yıllık abonelik paketine sahipseniz videoları 1 yıl boyunca tekrar tekrar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

 • Ödevlerimi nasıl yüklerim?

  Ödevlerinizi ilgili bölümün ödev sekmesine tıklayarak açılan bölüme sürükle bırak ya da dosya seç yöntemleriyle yükleyebilirsiniz. Ödev yüklemesi başarılı olduğunda sol alt köşede ödev ONAY BEKLİYOR bildirimi gözükecektir. Ödev onaylandığında bildirim ONAYLANDI şeklinde gözükecektir.

 • Ödevimi Yükledim, cevap ne zaman gelir?

  Profesyonel tasarımcı ve eğitmenlerimiz tarafından 2 işgünü içerisinde ödevlerinize cevap verilir. Ödeviniz onaylanır yada reddedilir. Reddedilen ödevi tekrar edip yeniden yüklemeniz gerekir.

 • Eğitim sonunda belge alacak mıyım?

  Kurs içeriğini %100 olarak tamamlamış, ödevlerinden onay almış öğrenciler sertifika almaya hak kazanır. Sertifika dijital ortamda teslim edilir.

Video Eğitimler Nasıl İzlenir?

Videmy eğitimlerini izlerken araç eklemeyi unutmayın!

Videmy.com video eğitimleri, temelden ileri seviyeye sıralanmış şekilde öğrencinin gelişimini destekler biçimde düzenlenmiştir. Her video altında açıklamalar ve ders materyalleri yer alır. Bu dosyaları bilgisayar veya telefonunuza indirerek baskı alabilir veya üzerinden inceleyebilirsiniz.
videmy kurs

Videmy.com Sertifikası

Videmy.com eğitimlerini tamamlayan herkes videmy.com sertifikası alır.

Ayrıca Uzun süreli eğitim içeriklerinde İstanbul Gedik Üniversitesi onaylı E-devlet üzerinden görüntülenebilir sertifika alır.

Videmy eğitimlerine nasıl üye olabilirim?

videmy de 2 farklı üyelik bulunur

Use this area to describe the image or provide supporting information.