SSS

 • Videmy.com tasarım eğitimlerine nasıl üye olurum?

  Üst menüden KAYIT OL‘a tıklayın. Açılan sayfada kayıt olmak istediğiniz kursun kayıt ol butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfaya ad/soyad ve eposta adresi, telefon gibi bilgilerinizi yazarak ödeme yapın ve hemen üye olun. E-posta adresinize göndereceğimiz bağlantıya tıklayarak tasarım eğitimine hemen başlayabilirsiniz.

 • Videmy.com tasarım eğitimleri ücretli mi?

  Yeteneklerini geliştireceğin videmy.com tasarım eğitimlerine 1 yıl boyunca üyellik ücretlidir. Öğretmen veya öğrenci olarak indirimli üye olabilirsiniz.

 • Videmy.com ödemeyi nasıl yapabilirm?

  Videmy.com’a kredi kartı veya banka havalesi ile üye olabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerini girdiğinizde bankanızın sunmuş olduğu taksitlendirme seçeneklerinden de faydalanırsınız. Moda Tasarım eğitimleri için; 1 yıllık normal üye 649 ₺, 1 yıllık öğretmen-öğrenci indirimli 499 ₺'dir. Grafik Tasarım eğitimleri için; 1 yıllık normal üye 649₺, Öğretmen öğrenci 1 yılık üyelik 499₺'dir.

 • Videmy.com öğretmen/öğrenci indirimli olarak nasıl üye olabilirim?

  Öğretme/Öğrenci formunu doldurun. Ardından ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

 • Videmy.com a üyeyim ancak giriş yapamıyorum?

  Şifremi unuttum seçeneğiyle tekrar şifre oluşturarak giriş yapın.

 • Videmy.com da canlı destek varmı?

  1 yıl sürecek olan üyelik süresince eğitimleri video olarak tekrar tekrar izleyerek uygulayın. Ödevlerinizi videmy.com web sitesine yükleyin. Tasarımcı eğitmenlerimiz yaptığınız her projeyi tek tek değerlendirecek ve onaylayacaktır. Ayda 1 saat, toplam 12 kez canlı görüşme yaparak yeteneklerinizi geliştirmeniz ve kariyer planlaması gibi konularda size destek olacaklardır. Başarılar Dileriz.

 • Eğitimleri ne kadar sürede izlemem ve tamamlamam gerekir?

  Videmy.com eğitimleri video eğitim olarak izlenir. 1 yıl süren üyeliğiniz boyunca tekrar tekrar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

 • Ödevlerimi nasıl yüklerim?

  Ödevlerinizi ilgili bölümün ödev sekmesine tıklayarak açılan bölüme sürükle bırak ya da dosya seç yöntemleriyle yükleyebilirsiniz. Ödev yüklemesi başarılı olduğunda sol alt köşede ödev ONAY BEKLİYOR bildirimi gözükecektir. Ödev onaylandığında bildirim ONAYLANDI şeklinde gözükecektir.

 • Ödevimi Yükledim, cevap ne zaman gelir?

  Profesyonel tasarımcı ve eğitmenlerimiz tarafından 2 işgünü içerisinde ödevlerinize cevap verilir. Ödeviniz onaylanır yada reddedilir. Reddedilen ödevi tekrar edip yeniden yüklemeniz gerekir.

 • Başlangıç Seti içeriğinde neler var?

  Moda tasarım eğitimine üye olduğunuzda adınıza özel bir başlangıç seti hediyesini 7 iş günü içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilir. Moda tasarım Başlangıç seti içerisinde @fashionably_portfolyo A4 boyutunda özel moda portfolyo defteri, 24 lü faber castel kuruboya seti, 1 er adet HB ve 2B kalem + hamur silgi + kalemtraş bulunur. Grafik tasarım eğitimine üye olduğunuzda adınıza özel yazar Özge Mardi Bayar imzalı Grafik Tasarım Rehberi kitabı veya Photoshop Kitabı + 1 er adet HB ve 2B kalem + hamur silgi + kalemtraş hediyedir. 7 iş günü içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilir. (Türkiye dışından yapılan üyelikte başlangıç seti hediyesi gönderiminde kargo ücreti alıcıya ait olarak gönderilir.)

 • Eğitim Sonunda belge alacak mıyım?

  Kara kalemden başlayarak renkli çalışmalara, bilgisayardan tasarımdan, başarılı bir moda portfolyosu hazırlığına kadar tüm eğitimi tamamladığınızda katılım belgesi alırsınız.